Miroslav Škoro- Oj oraje

uvod:A,G#7,A E   X4
A                       Hm
E da mi je još jednom u čeze
E                       A
Ranom zorom upreć konje vrane
A                      Hm
Pa dok sitno tamburica veze
E                        A
Da se vozam na sve četri strane

I da krenem putem prema tebi
Oj oraje iz djetinjstva moga
Čini mi se vratio se ne bi
Nikad više iz naručja tvoga
D  
Oj oraje, oraje

Daleko sam od tebe
                     Hm    
Svakim danom sve sam dalje
E    A
A ti širiš grane
Širiš grane i još čekaš na me

Suze teku a duša me boli
Jer ja nisam tamo gdje bih htio
Oraj pruža grane ko da moli

Pages

Zadnja azuriranja

akordionline Z Friday, February 26, 2016 - 18:58
akordionline Y Friday, January 15, 2016 - 22:17
akordionline V Saturday, December 5, 2015 - 01:12
akordionline T Tuesday, February 16, 2016 - 21:57
akordionline S Sunday, January 24, 2016 - 15:37
akordionline R Tuesday, November 24, 2015 - 22:23
akordionline P Sunday, November 15, 2015 - 22:04
akordionline O Wednesday, July 5, 2017 - 22:31
akordionline N Friday, November 13, 2015 - 22:42
akordionline M Friday, April 21, 2017 - 20:25

Pages